Podróżuj tak jak lubisz z TravelOne.pl ®

cena od849 zł
Sylwester w Egipcie

Egipt - Sylwester 2018

Niezwykłe piramidy, gwarne i pachnące bazary, romantyczny rejs po Nilu, podwodny świat Morza Czerwonego… Przeżyj niezapomniany Sylwester 2016 w Kraju Faraonów i odkryj tajemnice jednej z najstarszych cywilizacji.
cena od313 zł
Sylwester w Tunezji

Tunezja - Sylwester 2018

Turkusowa toń Morza Śródziemnego, złoty piasek plaż, luksusowe hotele i wszechobecna nuta orientu. Zapraszamy na Sylwestra 2016 do magicznej Tunezji!
cena od1185 zł
Sylwester w Turcji

Turcja - Sylwester 2018

Istambuł - bajkowa mieszanka Orientu i Zachodu, a może piaszczyste plaże Riwiery Tureckiej… Powitaj Nowy Rok w Turcji i baw się do białego rana w Sylwestra 2016!
cena od1295 zł
Sylwester na Wyspach Kanaryjskich

Kanary - Sylwester 2018

"Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura, a może Lanzarote… Wybierz jedną z siedmiu ,,Wysp Szczęśliwych"" i rozpocznij na niej Nowy Rok!"
cena od396 zł
Sylwester na Cyprze

Cypr - Sylwester 2018

Sylwester 2016 spędź na wyspie Afrodyty, gdzie według legendy z morskiej piany powstała bogini miłości Afrodyta. Piaszczyste plaże, urokliwe zatoki oraz górzysty krajobraz to tylko namiastka tego co na Ciebie czeka…
cena od1231 zł
Sylwester na Maderze

Madera - Sylwester 2018

Tropikalna podzwrotnikowa roślinność, łagodny klimat, piękne wodospady, plaże oraz górzysty krajobraz… Idealne warunki na sylwestrową zabawę i powitanie Nowego Roku!
cena od505 zł
Sylwester w Maroko

Maroko - Sylwester 2018

9 kilometrowy półksiężyc złotego piasku, szumiący Atlantyk i historia berberyjskich ludów - tegoroczną Noc Sylwestrową musisz spędzić w Maroko!
cena od888 zł
Sylwester na Karaibach

Karaiby - Sylwester 2018

Połącz magię w jednym miejscu - spędź Sylwestra 2016 na jednej z karaibskich wysp! Roztańczona Kuba, białe, piaszczyste plaże Dominikany, stolica reggae Jamajka, a może Wyspa Słońca - Margarita…
cena od1908 zł
Sylwester w Emiratach Arabskich

Emiraty - Sylwester 2018

Piaszczyste plaże, perskie dywany, karawany wielbłądów i najbardziej luksusowe hotele świata to tylko namiastka atrakcji, jakie czekają na Ciebie w Emiratach Arabskich.
cena od607 zł
Sylwester w Tajlandii

Tajlandia - Sylwester 2018

Niezwykłe świątynie, skarby dzikiej przyrody, luksusowe kurorty i piękne plaże… Zapraszamy do powitania Nowego Roku w Krainie Uśmiechu - Tajlandii!
cena od1570 zł
Sylwester na Sri Lance

Sri Lanka - Sylwester 2018

Tropikalna, pachnąca herbatą wyspa na Ocenie Indyjskim, nazywana Łzą Indii. Szerokie piaszczyste plaże i wiecznie zielone lasy uczynią ten Sylwester niezapomnianym…